HAKKIMIZDA

SOYDA OTOMOTİV ; 1986 yılında kurucumuz Soyda SÜRER'in şahıs işletmesi olarak faaliyete geçmiş, otomotiv endüstrisi için  güvenli kaliteli süspansiyon parçaları üretimi alanında faaliyet göstermektedir.

 

SOYDA OTOMOTİV ;  ürün gamına yeni ürünler ilave etmiş Sıcak ve soğuk dövme tekniği ile üretim tüm araçların rotil, rot başı, rot kolu, z rot, rotilli üretiminin de üretim bantlarının tamamını revize ederek yeni teknolojik gelişmelere paralel olarak CNC takım tezgahları ve ileri teknoloji ürünü özel amaçlı fonksiyonel üretim sistemleri ile üretim kapasitesini artırmıştır.

 

Konya da Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmamızın üretim tesislerinde Kalıp atölyesi, Sıcak soğuk dövme atölyesi, ısıl işlem atölyesi, talaşlı imalat atölyesi, kalite kontrol ve test istasyonlarında   CAD-CAM ve MRP II gibi mühendislik sistemleri ile üretime destek vermektedir.

Esnek imalat sistemi, daha kaliteli ürünlerin daha düşük fiyatlarda üretilmesini sağlar.

Esnek üretim, değişen ürün tasarımna klasik sistemlere göre daha hızlı yanıt vermektedir.

Ayrıca kontrol mekanizması da otomatikleştiği için hatalı parçalar daha rahatlıkla ayrılır.

Toplam kalite yönetimi nin genel anlamda bütün çalışanların katılımı ile iç ve dış müşterilerin beklentilerini karşılamayı, değişkenliği azaltmayı ve sürekli geliştirmeyi hedefleyen yönetimsel bir yaklaşım olduğunun biliyoruz.

Demek ki esnek imalat sistemleri ile müşterilerin değişken ürün talebi hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılabilir. Müşteri beklentilerinin karşılanması ve değişkenliğin azalması toplam kalite yönetimine katkıda bulunur

Soyda Group 1986 yılından bu yana 31 yıllık nitelikli iş gücü, mevcut dış ilişkileri sayesinde ilgilendiği ticaret potansiyelini geliştirmiş ve Dünya ve Türkiye genelinde ekonomik, siyasi ve sosyal konjonktürde yaşanan hareketli gelişmeler devam ederken, itibarlı, güvenilir, saygın ve girişimci şirketler arasında yer alma vizyonuyla faaliyet ve hizmetlerini sürdüren SOYDA GROUP orta ve uzun vadeli stratejik hedeflere odaklanmıştı